דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ₪ לרוכשים באתר   משלוח חינם ברכישה מעל 300 ₪ לרוכשים באתר

חבילת אייקונים של טלמו רודריגז

מה במארז?

טלמו רודריגז לנזאגה
איזון, רעננות, גוף בינוני, טאנין עדין, פירות אדומים טריים. לואיס גוטיירס, מטעם רוברט פרקר: ״ריוחה שיש בה תחושה אמיתית של המקום בו היא נוצרה, ביטוי עשיר ומורכב. בבציר 2017 היה כפור קטלני אך הכרמים הגבוהים של העיירה לנצ׳יגו הצליחו לשרוד יפה מאוד את האסון.
RP94


טלמו רודריגז גאגו 2016
אחד היינות המרתקים מטורו, אזור היין הספרדי העולה. היין מיוצר מחלקות גפן וותיקות מאוד (טרום פילוקסרה) טינטה דה טורו (טמפרניו). היין התיישן במשך 14 חודשים בחביות ובפודרים.

אזור גידול: טורו, הגפנים הוותיקות ביותר של 8 המשפחות איתם לרודריגז הסכם ארוך טווח לקניית ענבים. 
טלמו רודריגז היה אחד הראשונים לזהות את הפוטנציאל בטורו וביחד עם ייננים נוספים עזר להפוך את האזור לאחד הבולטים בספרד. הטרואר הייחודי בטורו המורכב קרקעות אדומות מאפשר יצירת יינות יוצאי דופן ממספר חלקות גפן ותיקות. זהו אחד האזורים הבודדים בספרד אשר לא נפגעו בפילוקסרה.

טלמו רודריגז גאבה דו סיל מנסיה
ביטוי נפלא של זן המנסיה (קרוב משפחתו של זן הקברנה פרנק). היין מיוצר מחלקות גפן ביודינאמיות ששוקמו בידי מגדלים מאזור הולדוארס בהכוונת רודריגז. יין אלגנטי ואביבי, רענן ובעל סיומת ארוכה ומענגת.

אזור גידול:  גליציה, מזרח ולדוראס ("עמק הזהב"), העיירות סנטה קרוז ולארוקו.
כרמי טלמו רודריגז פרושים בשני אזורים בריברה דל דוארו. האזור הראשון הינו סמוך ל Parilla בגובה 1000 מטר, שילוב של גפנים בוגרות עם נטיעות חדשות יחסית. הכרמים מטופלים בשיטה הביודינאמית בעזרת סוסים. האדמה משופעת מינראלים וגיר. מעבר לכך יוצר היקב יינות מחלקה של 40 דונם אשר נרכשה לאורך שנים מ34 מגדלים שונים.  הקרקע בכרם זה מלאה במאובנים וגיר.  

 

על היקב

טלמו רודריגז

היינות של טלמו רודריגז ושותפו ליצירה פבלו אגוזקיזה הם פרוייקט מרתק המושתת על שלושים שנות שיטוטים ברחבי ספרד. שנים של גילוי, למידה וחידוש זני ענבים ושיטות גידול מסורתיות וייחודיות באזורי יין הנידחים של המדינה. אל המסע יצא רודריגז עם הרבה רעיונות ומעט משאבים בשנת 1994, אחרי לימודי ייננות בבורדו והתנסות בת מספר שנים ביקב המשפחתי בריוחה. גם כיום כאשר היינות ידועים וזוכים להערכה עצומה ברחבי העולם, והם מטפחים כבר כ- 800 דונם כרמים ו- 43 זני ענבים מקומיים ברחבי ספרד, ממשיכים רודריגז ואגוזקיזה במסע האינסופי שלהם לגלות, לשקם ולשמר כרמים ומסורות נשכחות ולהפתיע כל פעם מחדש עם יינות בעלי אופי ייחודי ואיכות יוצאת דופן.

יינות מרתקים המייצגים את הזנים המקומיים ושיטות הייצור המסורתיות של ספרד

טלמו רודריגז

המתכון הנכון

מתכון

צריך עזרה בבחירת יין?נשמח לעזור לך!

טלפון טלפון
התקשרו עכשיו
אימייל אימייל
כתבו לנו

אנחנו רואים תמיד את חצי הכוס המלאה.

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו ותקבלו מידע על אירועים, סדנאות ומוצרים חדשים באתר ובסניפים

תנאי השימוש באתר
delivery icon
משלוח חינם מעל 300 ₪
איסוף חינם מהסניפים
איסוף חינם מהסניפים