דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ₪ לרוכשים באתר   משלוח חינם ברכישה מעל 300 ₪ לרוכשים באתר

חבילת היכרות שאטו סיוראק

מה במארז?


שאטו סיוראק
יין מאחת הקומונות הקטנות והמרתקות בגדה הימינית של בורדו - ללנד דה פומרול. יין מבוסס מרלו עם קברנה פרנק ומלבק (אחד הזנים שכמעט ונעלמו מהנוף של כרמי בורדו) שהתיישן במשך שנה בחביות עץ אלון צרפתי, רבע מהן חדשות. גוף בינוני, עגלגל פירות אדומים!

שאטו ורה קרואה דה גה ל'נשאנטר
היין השני של שאטו ורה קרואה מפומרול שבגדה הימינית של בורדו. היקב ביחד עם שאטו סיוראק נוהל במשך שנים בידי הבעלים של שאטו ל'אטור. הכרמים מנוהלים לפי עקרונות החקלאות האורגנית הביו-דינאמית. יין מרלו קלאסי עם נגיעות מודרניות.

שאטו סיוראק פלז'יר דה סיוראק
היין השני של שאטו סיוראק מללנד דה פומרול. מרלו נגיש וקטיפתי שלא התיישן בחביות עץ אלון וקיבל רעננות מופלאה ועומק מזני הקברנה פרנק והמלבק.

על היקב

Chateau Siaurac

שאטו סיורק הינו השאטו הגדולה ביותר באזור ללאנד דה פומרול. האחוזה מתפרשת על פני 272 דונם, 148 מתוכם מוקדשים לכרמים שבהם נטועים 80% מרלו וכן 20% קברנה פראנק. גילן הממוצע של הגפנים נע בין 25 ל-30 שנה. מיקום היקב אידיאלי - בקצהו של מישור פומרול. השונות הגדולה בין סוגי האדמה בכרמי האחוזה, תורמת לשמירת עקביות באופי היין לאחר תהליך העירוב של הענבים מהחלקות השונות. תרבות גידול הגפנים וטכניקת הטיפול בהם היא ידידותית לסביבה ואין ריסוס של חומרים מזיקים. לאחר הבציר, האשכולות ממוינים ידנית כדי לבחור את הענבים הטובים ביותר. היין מיוצר מכל חלקה וחלקה בנפרד ומאוחסן במיכלים. לאחר מכן הוא מתיישן בחביות למשך כ-12 חודשים, 25% מהן חדשות. הטרואר הנהדר מורכב מחלוקי נחל שמביאים ניחוחות עשירים וטאנינים ליין ומאדמת חימר שתורמת לעוצמה ולמורכבות שלו. השאטו מייצר גם יין שני המיוצר מזן המרלו בלבד. 

שאטו סיורק

המתכון הנכון

מתכון

צריך עזרה בבחירת יין?נשמח לעזור לך!

טלפון טלפון
התקשרו עכשיו
אימייל אימייל
כתבו לנו

אנחנו רואים תמיד את חצי הכוס המלאה.

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו ותקבלו מידע על אירועים, סדנאות ומוצרים חדשים באתר ובסניפים

תנאי השימוש באתר
delivery icon
משלוח חינם מעל 300 ₪
איסוף חינם מהסניפים
איסוף חינם מהסניפים